Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Ile kosztuje kg sera żultego jezeli za 75 g tego sera zaplacono 2,28 zł dam naj fafjikoplay fafjikoplay 11.12.2016 Kilogram żółtego sera kosztuje 16,40 zł. Ile trzeba zaplacic za: a) 0.12 kg takiego sera? 16,40 * 0,12 = 1,9680 zł b) 15 dag takiego sera? 16.40 * 0,15 = 2,4600 zł c) 250 gramów takiego sera? 16,40 : 250 = 6,5600 zł Zadanie 2 Samochod cioci Dominiki pali srednio 7,5 l benzyny bezolowiowej 98 ( 1 litr kosztuje 4,34 zł) na 100 kilometrów. 1 kg sera kosztuje 14 zł ile kosztuje 0.35 dag sera 2009-10-17 19:47:09 Maciek ma 3,2 kg sera 1 kg sera kosztuje 15 zł ile kosztuje 3,2 kg sera 2020-12-18 16:36:15 Za 35 dag sera zapłaciłem 5,46zł.Ile kosztuje 1 kg sera ? 2012-02-13 17:51:50 23,96 zł/1 kg. dodaj do listy. Najlepszy twaróg, serek wiejski. Twaróg, nazywany też czasem białym serem, wytwarzany jest z mleka. Dostarcza dużo białka, ale ze wszystkich produktów mlecznych zawiera najmniej wapnia, za to jest wyraźnie mniej kaloryczny od sera żółtego, dlatego chętnie sięgają po niego osoby będące na diecie. Kilogram Ciasta kosztuje 18,50 .Ile trzeba zapłacić za : 2013-09-16 19:54:35 Jeden kilogram żółtego sera kosztuje 24,50zł. 2009-10-30 19:22:25 Matematyka: Za 7 dag sera trzeba zapłacić 3,92 zł. 1.ile kosztuje kg sera jesli za o,3 kg sera zaplacimy 6.60? 2. za 5 pomidorow zaplacono 5,60 ile wazyly te pomidory? 3. mam os liczbowa i pierwsza liczba to 1,25 a druga to 1,3 do bedzie w polowie tych liczb? pliss dam naj. Question from @senteset - Szkoła podstawowa - Matematyka Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ f) Ile kosztuje 1 kg sera żóltego , jeśli za 0.3 kg tego sera zapłacono 6.30 g) Za 5 pomidorów zapłacono 4.1… Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o kilogram żółtego sera kosztuje 26,18 zł. Za 0,35 kg tego sera, z dokładnością do 1gr, trzeba zapłacić: A.9,17 zł B. 9,26 zł… report flag outlined. Trzeba policzyć ile kosztuje jedna dziesiąta kilograma sera: 6.30zł ÷ 3 = 2,10zł. 0.3kg ÷ 3 = 0,1kg. 0,1kg sera = 2,10zł. Teraz liczymy ile kosztuje jeden kilogram: 2,10kg × 10 = 21,0zł = 21 zł. Odp. Jeden kilogram sera kosztuje 21 zł. Proszę o obliczenie a nie samą odpowiedź Jeden plaster sera waży około 22 g. Cena tego sera wynosi 33,00 zł za kilogram. Uzupełnij poniższe zdania. Wybierz odpowiedź spośród oznaczonych literami A i B oraz odpo wiedź spośród oznaczonych literami CID. Za 10 plastrów tego sera zapłacimy okolo A/B zł. A. 3,30 B. 7,26 Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Ile kosztuje kilogram żółtego sera, jeśli za opakowanie 85g zapłacono 2,72 zł ? Proszę o odp 1) Pani Ania za 18 dag sera żółtego zapłaciłą 4,59zł. Kilogram tego sera kosztuje? 2) Szynka wędzona kosztuje 48zł za kilogram. Ile będzie kosztowac dekagram tej szynki kupi Ania za 17zł? 3) 5 lutego 2016 roku wypadł w piątek. Jaki dzień tygodnia był 5 maja 2016 roku? 4) 5 lutego 2010 roku wypadł w piątek. Kilogram sera żółtego kosztuje 25.99zł. Ile trzeba zapłacić za 47dag tego sera? Cenę podaj w zaokrągleniu do 1… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Ile kosztuke 1 kg sera żółtego,jeśli za 0,3 kg tego sera zapłacono 6,30 zł. torao torao 07.09.2014 Zad.1 Pani Ania za 18 dag sera żółtego zapłaciła 4,59. Kilogram tego sera kosztuje. A. 3,92 zł B. 25,50 zł C. 39,20 zł D. 82,62 zł zad.2 Szynka wędzona kosztuje 48 zł za kilogram. Ile dekagramów tej szynki kupi pani Ania za 17 zł ? .
  • 47ypq9p13v.pages.dev/949
  • 47ypq9p13v.pages.dev/979
  • 47ypq9p13v.pages.dev/301